OVERLOON | Monique van der Cruijsen woont in Overloon en werkt als vrijwilliger bij Pantein, in Hof van Loon. Ze vertelt graag over waarom ze nu als vrijwilliger handmassages geeft bij de Overloonse zorginstelling.
Ik ben in aanraking gekomen met handmassage doordat ik die in het Maasziekenhuis tijdens mijn chemo’s kreeg.”, blikt Monique terug. “Het hielp mij om afgeleid te worden tijdens de hoofdhuidkoeling en de lieve aandacht die ik kreeg deed me heel erg goed. Telkens als ik in het ziekenhuis ben hoop ik die twee lieve dames nog eens tegen te komen, maar dat is helaas nog niet gelukt.”
Tijdens haar reïntegratie is Monique gaan nadenken over wat ze verder zou willen in het leven. Ze zou graag iets voor een ander willen betekenen naast haar eigen werk
lees meer en foto op https://www.kliknieuwsdemaasdriehoek.nl/nieuws/human-interest/257366/-vrijwilliger-van-de-week-van-een-handmassage-krijgen-naar-er