
Hier Het Gemeentenieuws is een belangrijke informatieve bron voor de inwoners van de gemeenten Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint-Hubert, en Sint-Anthonis in het Land van Cuijk
Bron foto's Patrick Bongartz Fotografie
Digitale link: gemeente land van cuijk week 30
Op OverloonNieuws.nl informeert lezers over het laatste nieuws uit de gemeente Land van Cuijk. Als de nieuwste edities van het Boxmeers Weekblad nog niet bezorgd zijn, kunnen lezers via de link op de website snel toegang krijgen tot het meest actuele nieuws. Digitale link: www.kliknieuwsdemaasdriehoek.nl
Veiligheidsmonitor 2025 gaat van start
Heb je last van rommel op straat? Hinder van buren of rondhangende jongeren? Is er bij jou ingebroken? Of zie je wel eens verdachte situaties in de buurt? Dit zijn enkele vragen die in het kader van de Veiligheidsmonitor worden gesteld aan een geselecteerd aantal inwoners van onze gemeente.
De Veiligheidsmonitor is een onderzoek naar criminaliteit, onveiligheid, buurtproblemen en het optreden van gemeente en politie. Dit onderzoek wordt zowel op landelijk als gemeentelijk niveau uitgevoerd. Het gemeentelijk onderzoek start op 25 juli. De resultaten worden in maart 2026 verwacht.
De gemeente gebruikt de uitkomsten van dit tweejaarlijks terugkerende onderzoek om het veiligheidsbeleid te evalueren en waar nodig aan te passen. Ipsos I&O voert het onderzoek in opdracht van de gemeente uit.
Burgemeester Marieke Moorman: “We zetten ons dagelijks in voor een veilige en leefbare gemeente. Maar we vinden het minstens zo belangrijk om te horen hoe inwoners dat zelf ervaren. Die ervaringen geven ons waardevolle inzichten, waarmee we ons beleid nog beter kunnen afstemmen op wat onze inwoners nodig hebben. Ik hoop dan ook dat zoveel mogelijk mensen die een uitnodiging ontvangen, willen meedoen.”
Deelnemers aan het onderzoek ontvangen per post een uitnodiging om de vragenlijst van de Veiligheidsmonitor in te vullen. In de loop der jaren is het onderzoek al uitgevoerd in meer dan 300 Nederlandse gemeenten.
Uitbreiding van het elektriciteitsnet in de gemeente Land van Cuijk
De vraag naar elektriciteit in de gemeente Land van Cuijk is de afgelopen jaren sterk toegenomen. Dit komt doordat steeds meer mensen elektrische apparaten gebruiken, zoals warmtepompen, elektrische auto’s en zonnepanelen. Ook wekken mensen vaker zelf stroom op. Daarom gaat netbeheerder Enexis het elektriciteitsnet in de gemeente uitbreiden.
Minder kans op storingen
In sommige wijken is het elektriciteitsnet nu al te zwak. Hierdoor kunnen er stroomstoringen ontstaan. Dat komt omdat steeds meer mensen tegelijk stroom gebruiken. Enexis verwacht dat dit probleem in de komende jaren groter wordt. Daarom is het belangrijk om nu al actie te ondernemen. Door het elektriciteitsnet te verbeteren, voorkomen we dat inwoners in de toekomst zonder stroom komen te zitten.
Wat gaat Enexis doen?
Enexis start met een aantal projecten die samen PILS worden genoemd. PILS betekent: Proactief Investeren in LaagSpanning.
In de komende jaren gaat Enexis:
- Ongeveer 500 nieuwe transformatorhuisjes plaatsen in de gemeente.
- Oude elektriciteitskabels vervangen door dikkere kabels.
Transformatorhuisjes verdelen de stroom goed over een wijk. Zo kunnen veel apparaten tegelijk stroom gebruiken, zonder problemen.
De gemeente en Enexis bepalen samen waar de transformatorhuisjes komen. Enexis kijkt bijvoorbeeld naar hoeveel stroom in een wijk nodig is, hoe het huidige netwerk eruitziet, en wat technisch mogelijk is. Omdat de transformatorhuisjes op openbare grond komen, bekijkt de gemeente of de gekozen plekken passen bij andere plannen.
Welke wijk is als eerste aan de beurt?
Enexis pakt het probleem wijk voor wijk aan, op volgorde van urgentie. De wijk met de grootste problemen krijgt als eerste aandacht.
- Mill-West heeft op dit moment de meeste problemen. Daarom beginnen de werkzaamheden daar nog dit jaar.
- Daarna volgen de andere wijken.
Als duidelijk is wanneer een wijk aan de beurt is, krijgen bewoners op tijd bericht van Enexis. Inwoners horen dan ook waar zij met vragen terecht kunnen.
Belang van openbare ruimte
De gemeente Land van Cuijk moet ervoor zorgen dat Enexis voldoende ruimte krijgt om te werken. Deze ruimte is nodig voor het aanleggen van kabels en het plaatsen van transformatorhuisjes.
Gebruikt u gemeentegrond, bijvoorbeeld als tuin of opslag? Dan is het belangrijk dat u deze grond vrijmaakt. Zo helpt u mee aan een goede stroomvoorziening. Als Enexis geen ruimte heeft om te werken, kan dat betekenen dat de werkzaamheden in uw wijk worden uitgesteld.
Samen zorgen we voor goede stroom in de toekomst!
Wilt u meer weten over de plannen bij u in de buurt?
Ga dan naar: www.enexis.nl/energietransitie/buurtaanpak
Of bel Enexis: 088 - 857 70 00


Hulp en advies bij mentale gezondheid
De Zorgwijzer biedt informatie over waar je terecht kunt als je en luisterend oor nodig hebt, je zorgen hebt over iemand in je omgeving of advies wil over mentale gezondheid. Hieronder lees je een ervaringsverhaal van iemand die zelf met mentale uitdagingen te maken heeft gehad en gebruik heeft gemaakt van de hulp van het Meld- en Adviespunt Zorg en Overlast.
Ervaringsverhaal
Iedereen kan in een periode terechtkomen waarin het minder goed gaat. Wil je met iemand praten of advies krijgen? In deze Zorgwijzer vind je waar je terecht kunt.
Meld- en Adviespunt Zorg en Overlast
Ervaringsverhaal van Eyup (39):
“Vorig jaar besloot ik terug te keren naar mijn ex, in de hoop dat het deze keer beter zou gaan. Helaas liep dat anders. Net voor kerst zette zij mij onverwacht op straat en werd ik opnieuw dakloos. Het voelde alsof ik weer helemaal terug bij af was.
Kort daarna kwam ik een andere cliënt van het Verdihuis tegen en die maakte zich zorgen om mijn situatie. Diegene heeft zijn zorgen gedeeld bij het Meldpunt en dat bleek achteraf een belangrijk keerpunt. Het Meldpunt heeft toen telefonisch contact met mij gezocht.
Op advies van het Meldpunt ben ik weer naar het Verdihuis gegaan, waar ik al jaren bekend ben. De communicatie met het Verdihuis verliep in het begin wat stroef. Ik ben daar immers een bekend gezicht en dat kan de dingen soms ingewikkelder maken. Het Meldpunt heeft in die periode echt als brug gefungeerd. Zij hebben geholpen om het contact met het Verdihuis weer werkbaar te maken. Ze hebben mij vooral weer perspectief gegeven, iets wat ik op dat moment heel hard nodig had.
Vanaf het moment dat ik in contact kwam met het Meldpunt, ging het langzaam maar zeker de goede kant op. Er werd gekeken naar wat ik nodig had en er werd vooral echt naar mij geluisterd. Dat maakte een wereld van verschil. Voor het eerst in lange tijd voelde ik mij gehoord en gesteund.”
De Nijmeegse Vierdaagse start op de Wedren in Nijmegen, en de laatste dag, de Dag van Cuijk, eindigt ook daar.
Bron foto's Patrick Bongartz Fotografie







GGD Hart voor Brabant
Samen maken we gezond gewoon
Bescherm jezelf en je kind goed tegen de zon
Dat doe je door:
- De zon te weren: blijf zoveel mogelijk uit de zon, vooral tussen twaalf en drie uur. Zoek de schaduw op of blijf binnen. Is je kind jonger dan 1 jaar? Houd hem of haar dan helemaal uit de directe zon.
- Het dragen van de juiste kleren: draag beschermende, lichte kleding, doe een zonnebril en een zonnehoed op. Laat kinderen niet te lang in hun blootje of in zwemkleding lopen, maar trek ze op tijd een droog shirtje aan. Natte kleren laten meer UV-straling door.
- Veel te smeren: smeer je huid goed in met zonnebrandcrème met een hoge factor, minimaal factor 30 voor volwassenen en voor kinderen minimaal factor 50. Smeer je kind een half uur voor het naar buiten gaat in. Dan kan de crème goed intrekken. Herhaal het insmeren regelmatig. En smeer opnieuw in na het zwemmen. Ook als je in de schaduw zit moet je smeren!
Zwemmen in open water
Het is zomer! Iedereen wil dan lekker zwemmen met dit warme weer. Dit gebeurt in zwembaden, maar ook in open water. In open water kunnen bacteriën, virussen of schadelijke stoffen in het water zitten. Hiervan kun je gezondheidsklachten krijgen, zoals diarree of huiduitslag. Met de volgende tips voorkom je gezondheidsklachten:
- Check het zwemadvies op www.zwemwater.nl en kies bij een negatief advies een andere zwemplek.
- Neem na het zwemmen altijd een douche.
- Kun je niet douchen? Was dan in ieder geval je handen met water en zeep voordat je iets gaat eten.
- Ga je naar het strand? In zeeschuim kunnen bacteriën en schadelijke stoffen zich ophopen. Laat kinderen daarom niet in het zeeschuim spelen.
Kijk voor meer tips op https://ggdleefomgeving.nl/zomer-en-hitte/zwemwater-en-blauwalg/
Wil je meer weten over gezondheid of opvoeden? Neem deel aan één van onze gratis activiteiten!
Regelmatig organiseren wij presentaties, cursussen en webinars. Dat doen we voor ouders en opvoeders, voor scholen en professionals in de gemeente.
In de zomer zijn er geen lezingen en cursussen. Wel zijn er verschillende webinars die je terug kan kijken via www.ggdhvb.nl/webinars. Bijvoorbeeld:
- Voorkomen van dementie? Start nu een gezonde leefstijl!
- Drug en pubers, wat kan je ermee?
- Zindelijk worden, hoe doe je dat?
- Stress en prestatiedruk bij je kind. Hoe ondersteun je als ouders?
Wil je dat jouw kind lekker in zijn of haar vel zit?
Bekendmakingen gemeente Land van Cuijk
De volledige tekst van de officiële bekendmakingen vind je op www.officielebekendmakingen.nl. Dit is het officiële publicatiekanaal voor gemeentelijke bekendmakingen. Het kan gaan om (ontwerp)besluiten, (ontwerp)plannen, verkoop van percelen gemeentegrond en andere formele bekendmakingen.
Op deze pagina’s staan alleen beknopte versies, bedoeld als service en ter informatie. In de officiële bekendmaking op bovengenoemde website staat welke mogelijkheden er zijn voor het leveren van inspraak (een zienswijze indienen), het gebruiken van een rechtsmiddel, zoals bezwaar, (hoger) beroep en voorlopige voorziening of hoe er anders gereageerd kan worden. Een bezwaar moet binnen 6 weken bij ons binnen zijn. Deze periode begint op de dag ná de dag waarop het besluit is verstuurd. Deze (beslis)datum vind je op de officiële bekendmaking.
Je kunt ook per e-mail op de hoogte blijven van alle bekendmakingen. Ga naar www.overheid.nl/berichten-over-uw-buurt. Hier kun je een profiel aanmaken met je postcode en aanvinken van welke overheden en welke soort bekendmakingen je wilt ontvangen.
Bekendmakingen gemeente Land van Cuijk
Land van Cuijk
| Verkeersbesluiten
- Tijdelijke verkeersmaatregel instellen parkeerverbod parkeerterrein ivm kermis jaarlijks in het weekend van de laatste zondag van september 2025-2030 - aan de Sint Cornelisstraat in Vortum-Mullem
- Gehandicaptenparkeerplaats op kenteken - Jozef Israelsstraat te Boxmeer
- Gehandicaptenparkeerplaats op kenteken - aan de Ruyterstraat te Grave
- Aanwijzen van een algemene gehandicaptenparkeerplaats - aan het Hof van Cuijk ter hoogte van huisnummer 85 te Cuijk
- Tijdelijke verkeersmaatregelen voor het evenement Bierfestival PROEFlokaal jaarlijks op de laatste zondag van augustus 2025-2030 te Cuijk
- Tijdelijke verkeersmaatregelen voor het evenement Zomerconcert Cuijks Carillon Cuijk op 22 augustus 2025 te Cuijk
| Uitschrijving basisregistratie personen Vertrokken naar onbekende bestemming
Uit onderzoek van de afdeling Burgerzaken is gebleken dat onderstaand persoon niet meer woont op het adres waar hij of zij volgens de Basisregistratie personen (BRP) staat ingeschreven. Het college van burgemeester en wethouders heeft ingevolge artikel 2.22 van de Wet BRP besloten de bijhouding van de persoonslijst van deze persoon op te schorten wegens vertrek uit Nederland. Dit betekent dat hij of zij daardoor formeel niet meer op dat adres staat ingeschreven.
Geslachtsnaam en voorletters
Geboorte-datum
Adres
Datum besluit
Sirochuk, D.V.
24-03-1999
Sassekamp 6 te Rijkevoort
16-07-2025
Myryshan, I.R.
12-01-2006
Stevensbeekseweg 14 a te Overloon
16-07-2025
Dadir Abdow Haray
02-05-1980
Stevensbeekseweg 14 a te Overloon
16-07-2025
Koval, D.
12-01-2004
Stevensbeekseweg 14 a te Overloon
16-07-2025
Sukhanov, M.S.
16-01-2005
Stevensbeekseweg 14 a te Overloon
16-07-2025
Synelnik, P.V.
10-02-2007
Stevensbeekseweg 14 a te Overloon
16-07-2025
Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan een belanghebbende tegen dit besluit bezwaar maken bij het college. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is zes weken en vangt aan één dag na de datum van deze publicatie.
Het ondertekende bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt. Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waarom hij of zij het niet eens is met het besluit. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van de gemeente Land van Cuijk, Postbus 7, 5360 AA Grave.
| Overige
- Rectificatie: Publicatie verkoop gemeentelijke grond
- Voorgenomen ingebruikgeving gemeentegrond Land van Cuijk
- Didam-arrest: één-op-één verkoop gemeentegrond
Beugen
| Overige
- Melding Besluit activiteiten leefomgeving (Bal) – Transportcentrum 10 Beugen
Boxmeer
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het aanleggen van een inrit Elzenstraat 25, 5831LH Boxmeer
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het aanbrengen van airco's aan achterkant woning Exportstraat 24, 5831AL Boxmeer
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van een tuinhuis Vlaamse Gaai 29, 5831NC Boxmeer vergunningvrij
- Omgevingsvergunning verleend voor het wijzigen van een eerder verleende vergunning (gevelwijziging) Frans Halsstraat 33, 5831CA Boxmeer
| Overige
- Voorgenomen verhuur percelen ten behoeve van winkelwagenstalling en reclamezuil aan de Burg. Verkuijlstraat en de Koorstraat te Boxmeer
Cuijk
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het uitbouwen van de woning Zuring 64, 5432BV Cuijk
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het herontwikkelen van een appartementengebouw Mgr. Zwijssenstraat (CUI00 A 6684) in Cuijk
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het wijzigen van een eerder verleende vergunning Molenstraat 64, 5431BZ Cuijk
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het realiseren van een hotel en 6 appartementen Grotestraat 13 in Cuijk, kadastraal bekend gemeente Cuijk, sectie C en nummer 1964 en 5995
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van een dakkapel op achtergevel woning Sleedoorn 21, 5432AH Cuijk
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het wijzigen vd functie van 2 bestaande units binnen een bedrijfsverzamelgebouw Gildekamp 16f en 18f, 5431SP Cuijk
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het plaatsen van een openbare De Buren white-label pakketautomaat Lavendel 382, 5432DW Cuijk
- Omgevingsvergunning verleend voor het plaatsen van een nokverhogende dakkapel aan achterzijde woning Stuiverstede 15, 5431RT Cuijk
| Overige
- Melding Besluit activiteiten leefomgeving (Bal) – Patrijzenveld 117 Cuijk
- Objectvergunning verleend voor het plaatsen van een telekraan op 09-08-2025 Hertog Karellaan hoek Jutta van Nassaulaan Cuijk
Escharen
| Omgevingsvergunningen
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het intern verbouwen van de woonboerderij Liefkenshoekschestraat 6, 5364NB Escharen
- Omgevingsvergunning verleend voor het bouwen van een loods Graafschedijk 63, 5364PR Escharen
| Overige
- Aanvraag voor het uitvoeren van groot onderhoud en een reconstructie Provincialeweg N321 tussen Cuijk en Grave, met name het traject van hectometerpaal 3,8 (bij Escharen) tot 6,25 (bij Gassel)
Gassel
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van 4 woningen Meisevoort 1c, 1d, 1e en 1f Gassel (GVE00 L 1569)
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde van de woning Hofstede 13, 5438RC Gassel
| Overige
- Evenementenvergunning verleend voor Zomerfeesten Gassel op 29-30-31 augustus 2025 Dorpstraat Gasseltegenover de kerk
- Evenementenvergunning verleend voor Kermis Gassel op 31-08-2025 Julianaplein in Gassel
- Aanvraag voor het uitvoeren van groot onderhoud en een reconstructie Provincialeweg N321 tussen Cuijk en Grave, met name het traject van hectometerpaal 3,8 (bij Escharen) tot 6,25 (bij Gassel)
Grave
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het vervangen van kozijn gemeentelijk monument Markt 10, 5361GH Grave
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het herstellen van een monumentale woning Klinkerstraat 5, 5361GV Grave
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het herstellen van een monumentale woning Klinkerstraat 5, 5361GV Grave
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning geweigerd voor het plaatsen van een dakkapel met plat dak aan de voorzijde van de woning Lod.Napoleonstraat 25, 5361CD Grave
- Kampeerontheffing verleend voor kamperen buiten kampeerterrein op 19, 20 en 21 augustus 2025 Stadhouderslaan 7 nabij, Grave
| Overige
- Evenementenvergunning verleend voor Vestingronde van Grave (wielerronde) op 07-09-2025 hoofdwagt Grave
- Objectvergunning verleend voor het plaatsen van een hoogwerker tussen 16-07-2025 tot en met 30-07-2025 Lunette 5, 5361EN Grave
Groeningen
| Overige
- Evenementenvergunning verleend voor Kermis Groeningen op 05, 06 en 07-09-2025 Maasstraat 17, 5826AM Groeningen (schietterrein De Lemse Kuul) in Groeningen
Haps
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van een bedrijfspand Klokbeker 5 5443RA Haps
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het uitbreiden en verduurzamen van een bestaande woning Past Hermansstraat 4, 5443AN Haps
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het verbouwen van een woning Lokkantseweg 6, 5443PE Haps
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het aanleggen van betonpaden Kalkhofseweg, Klaasstokseweg en Graafseweg in Haps
- Omgevingsvergunning verleend voor aanpassen terrein, plaatsen oplaadpunten (incl. EOS-systeem) en plaatsen reclame Klopsteen 6, 5443PW Haps
- Omgevingsvergunning verleend voor het restaureren van de toren van de Nicolaaskerk Kerkstraat 15, 5443AA Haps
- Intrekking omgevingsvergunning aangevraagd – Beerseweg 29a Haps
- Omgevingsvergunning verleend voor het verlengen van een bestaande machine-opslagloods Grote Dorshees 6, 5443NX Haps
Katwijk
| Omgevingsvergunningen
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het bouwen van een woning Liefkeshoek 49 Katwijk NB
| Overige
- Publicatie zakelijk weergave van de inhoud van de anterieure overeenkomst bouw loods Korte Oijen 3 te Katwijk
Langenboom
| Overige
- Evenementenvergunning verleend voor kermis Langenboom op 9, 10, 11 en 12-08-2025 kerkplein Langenboom
Ledeacker
| Overige
- Kennisgeving Besluit Bouwwerken Leefomgeving (mobiel breken) - Toven 2b Ledeacker
Mill
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het openen van een nieuwe BSO vestiging Langenboomseweg 7, 5451JH Mill
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het kappen / dunnen van populierenbos in Mill Nabij de Vissteeg (MIL00 N 731) in Mill
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het uitbouwen van de woning Domeinenstraat 23, 5451AD Mill
- Kennisgeving intrekking aanvraag omgevingsvergunning Nabij Achterdijk/Vissteeg (MIL00 N 731) in Mill
- Omgevingsvergunning verleend voor het realiseren van een tijdelijke bijwoning met zelfstandige voorzieningen Sint Hubertse Binnenweg 10x, 5451PB Mill
| Overige
- Melding Besluit activiteiten leefomgeving (Bal) – Korhoenderstraat 25 Mill
Oploo
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van 20 woningen Nabij de Blauwstraat, de Deken Schmerlingstraat en de waterloop de Kleine Beek in Oploo
- Kennisgeving verlengen beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning voor het verbouwen en in gebruik nemen van een woonboerderij als kinderopvang Grotestraat 3, 5841AA Oploo
Afhandelingen
- Besluit omgevingsvergunning – Schipperspeel 1 5841 CL Oploo
Overloon
| Overige
- Omgevingsvergunning geweigerd voor het uitbreiden van een recreatiewoning ten behoeve van permanente bewoning Helderse Duinen 65, 5825JM Overloon
- Kennisgeving melding brandveilig gebruik voor Melding brandveilig gebruik groepszorgwoning Thomashuis Overloon Heikantweg 7, 5825JD Overloon
- APV-ontheffing geluidhinder verleend voor Kroegentocht Lónse Kermis op 19-08-2025 Centrum Overloon
Rijkevoort
| Omgevingsvergunningen
Afhandelingen
- Besluit omgevingsvergunning– Hoekstraat 16 Rijkevoort
Sambeek
| Overige
- Besluit intrekken maatwerkvoorschrift – Stalenberg 16, Sambeek
Sint Anthonis
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het transformeren van het voormalig gemeentehuis in Sint Anthonis Brink 3, 5845BH Sint Anthonis
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het transformeren van het voormalig gemeentehuis in Sint Anthonis Brink 3, 5845BH Sint Anthonis
Afhandelingen
- Kennisgeving omgevingsvergunning verleend voor het vergroten van een woonhuis Bremheuvel 10, 5845BA Sint Anthonis
- Omgevingsvergunning verleend voor het realiseren van een bed & breakfast in een bestaande loods bij woning Peelkant 46, 5845EJ Sint Anthonis
Sint Hubert
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van een dakraam aan voorzijde Klaroenstraat 23, 5454HD Sint Hubert vergunningvrij
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het gebruiken van een gedeelte van een bijgebouw als bed & breakfast Voortsestraat 6, 5454GR Sint Hubert
| Overige
- Meldingen Besluit activiteiten leefomgeving (Bal) – Voortsestraat 25 Sint Hubert
Vierlingsbeek
| Omgevingsvergunningen
Aanvragen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het realiseren van een nieuwe uitweg Hulder 3, 5821AS Vierlingsbeek
Afhandelingen
- Aanvraag omgevingsvergunning voor het aanplanten van een nieuw bosplantsoen De Makken Overloonseweg hoek Langstraat Vierlingsbeek, kadastraal VLB00 P 26 Vierlingsbeek vergunningvrij
- Omgevingsvergunning verleend voor het realiseren van een poel, Landschapsplan Groeningsche veld Nabij Molenweg 8a (percelen M46 en M48 (gedeeltelijk) in Vierlingsbeek
| Overige
- Melding Besluit activiteiten leefomgeving (Bal) – Molenweg 1 Vierlingsbeek
Wanroij
| Overige
- Melding Besluit activiteiten leefomgeving (Bal) – Noord 2a Wanroij
Wilbertoord
| Omgevingsvergunningen
Afhandelingen
- Omgevingsvergunning verleend voor het aanleggen van een uitweg van Ophovenlaan 18, 5455GD Wilbertoord