overloon nieuws

Home » regionieuws » Kandidatenlijsten Provinciale Staten en Waterschappen

Kandidatenlijsten Provinciale Staten en Waterschappen

Gepubliceerd op 8 december 2018 om 14:17

Tijdens de algemene ledenvergadering van het CDA Brabant op 24 november jl. stelden de Brabantse CDA-leden de kandidatenlijsten vast voor de Provinciale Staten- en waterschapsverkiezingen volgend jaar.(Voor de Provinciale Statenverkiezingen in 2019 staan er bij het CDA 5 inwoners uit het Land van Cuijk, waarvan 2 uit Overloon zelf op de kandidatenlijst.)

Meer info op bron:https://cdabrabant.nl/kandidatenlijsten-provinciale-staten-en-waterschappen/

De definitieve kandidatenlijsten zijn hieronder te vinden

KANDIDATENLIJST CDA BRABANT

PROVINCIALE STATEN 2019-2023

PLAATS

KANDIDAAT

WOONPLAATS

1 Marianne van der Sloot ‘s-Hertogenbosch
2 Renze Bergsma Woudrichem
3 Tanja van de Ven-Vogels Beek en Donk
4 Ankie de Hoon Etten-Leur
5 Marcel Deryckere Tilburg
6 Kees de Heer Eindhoven
7 John Bankers Asten
8 Coen Hendriks Erp
9 Marcel Thijssen Cuijk
10 Jürgen Stoop Bergen op Zoom
11 Ria van der Hamsvoord Eersel
12 Huseyin Bahar Helmond
13 Jan Paantjens Oud Gastel
14 Ezra Leeger Nistelrode
15 Roel Eerden Vught
16 Wendy van Ooijen Woudrichem
17 Jenny Schram-Wouterse Chaam
18 Yannick Lataster ‘s-Hertogenbosch
19 Jeltje Straatman Bladel
20 Frans Wouters Overloon
21 Tom Reesing Sint-Michielsgestel
22 Erik Groothoff Nuenen
23 Eduard Kerssemakers Waalre
24 Lian Korst Lepelstraat
25 Thomas Hoogeboom Rosmalen
26 Philip van Gils Waalre
27 Willem van Rosmalen Rosmalen
28 Wilfried Hermans Mill
29 Herbertine Buiting-Klerk Sint-Michielsgestel
30 Ben van de Leur Heeze
31 Erik Verbogt Halsteren
32 Holke Flapper Helmond
33 Freek van Genugten ‘s-Hertogenbosch
34 Gert-Jan van den Dries Loon  op Zand
35 Nicole Roeken Nispen
36 Piet Hein Jonkergouw Schaijk
37 Cors de Visser Klundert
38 Jens Peter Frankemölle Rijen
39 Eddy van Wezel Huijbergen
40 Mari van Kilsdonk Lithoijen
41 André Vonk Dongen
42 Freya Ruiter-Nouws Zundert
43 Evert van Kampen Deurne
44 Arno Wouters Overloon
45 Ton Oomen-Lamers Prinsenbeek
46 Judith Kastelijn Oirschot
47 Jos van den Broek Gassel
48 Tosca Goorden Schijf
49 Jos Nielen Katwijk
50 Stijn Steenbakkers ‘s-Hertogenbosch

 


«   »