Een heel eenvoudige manier om direct te gaan waar je wilt zijn is via de zoekbalk 

Sinds jaar en dag ben ik, als Overloonnieuws (Foto-Albert), een vertrouwd gezicht in ons prachtige dorp Overloon. Ik leg de schoonheid en verhalen van onze gemeenschap vast met mijn camera, zodat we kunnen genieten van wat ons dorp te bieden heeft.

Naast het vastleggen van mooie momenten, verzamel ik ook nieuws en andere belangrijke berichten over Overloon en deel ik deze informatie met de inwoners. Vanwege de stijgende kosten voor Overloonnieuws, zoals een nieuwe computer, fotobewerkingssoftware, brandstof en apparatuuronderhoud, wil ik de inwoners en ondernemers vragen om een kleine donatie te doen.

Elke donatie komt volledig ten goede aan Overloonnieuws, zodat ik kan blijven bijdragen aan de informatievoorziening voor de Overloonse gemeenschap. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Overloonnieuws kan blijven bestaan en verder kan groeien. Ik kijk uit naar nog vele jaren van het vastleggen en delen van ons unieke dorp Overloon.

 werkzaamheden Heldersveld

Overloon wordt verrijkt met het nieuwbouwproject Heldersveld. Het bruisende dorp krijgt een gloednieuwe woonwijk.

Lees meer »

Dorpsraad start crowdfunding voor verlichting kerktoren Overloon

in het dorp worden steeds meer geluiden gehoord dat de verlichting van de wijzerplaat van de kerktoren te wensen overlaat. Lees meer »

Scroll hier naar beneden voor de laatste updates en Klik op de foto hieronder

Juni 2019

Stan Venhuizen kopt SSS'18 naar finale

OVERLOON - Hij stond zo vrij als het bekende vogeltje. Wie? Stan Venhuizen die met een machtige kopstoot doelman Oktay Dogan het nakijken gaf na rust. De bezoekers uit Vught hadden wellicht de beste voetballers in hun midden, maar het is niet echt een team.

Lees meer »

Nacompetitiesoap bij SSS’18: KNVB past regels opnieuw aan

OVERLOON/ZEIST - De KNVB heeft voor de tweede keer in korte tijd de regels van de play-offs in de eerste klasse van het vrouwenvoetbal aangepast. De vier overgebleven teams spelen niet voor twee plekken, zoals vorige week nog werd aangekondigd door de bond, maar voor slechts één plaats in de eerste klasse.

Lees meer »

Van helmen tot standaardwerk

Het Oorlogsmuseum Overloon opent binnenkort een speciale tijdelijke tentoonstelling over de stalen helm van het Nederlandse leger. Dit valt samen met de publicatie van een allesomvattend boek over dit opvallende hoofddeksel.(foto toont Nederlandse troepen in Deurne bij een kanon tijdens de mobilisatieperiode. Bron: NIMH (Nederlands Instituut voor Militaire Historie (Bron: NIMH, Nederlands Instituut voor Militaire Historie)

Lees meer »
Mei 2019

Open dag op Kalverhouderij Derks in Sambeek

Op tweede pinksterdag 10 juni onthult Emile Roemers het Land van Cuijk Boert Bewust bedrijfsbord op Kalverhouderij Derks in Sambeek. Boert Bewust is een nieuw initiatief in het Land van Cuijk om meer verbinding tussen boeren en de maatschappij te creëren.

Lees meer »

Zonnig weekend en eerste tropische temperaturen

Vandaag zondag 2 juni 2019 is het de eerste officiële tropische dag van 2019, want in De Bilt werd om 15:50 uur een temperatuur van 30,0 graden gemeten. Voor een officiële tropische dag moet het in De Bilt 30 graden of meer worden. Op andere plaatsen is het zelfs nog wat warmer. In Volkel werd het maar liefst 32,2 graden. 

Lees meer »

Frank Brands blijft bij SSS’18!!

Overloon:De huidige trainer van Vrouwen 1, Frank Brands, blijft actief bij SSS’18. Frank wordt het komend seizoen trainer/coach van Jongens O17-1. Daarnaast gaat hij de trainers van de pupillen coachen en ondersteunen op voetbaltechnische gebied tijdens trainingen.Foto:Frank Brands TOF zaalvoetbaldagen 2019

Lees meer »

Paarden en entertainment op Paardendagen in Haps

In het pinksterweekend op zaterdag 8 en zondag 9 juni zijn de Land van Cuijkse Paardendagen. Twee dagen met wedstrijden en shows voor de paardenliefhebbers maar ook activiteiten en shows voor het hele gezin. Een gezellig uitje in de buitenlucht op het evenemententerrein aan de Cuijkseweg in Haps

Lees meer »