overloon nieuws

Home » Nieuws » Getuigen gezocht van vernielingen

Getuigen gezocht van vernielingen

Gepubliceerd op 2 maart 2019 om 18:26

Overloon - De politie is op zoek naar mensen die mogelijk vrijdagavond of in de nacht van vrijdag op zaterdag iets verdachts gezien of gehoord hebben in ons dorp er zijn vernielingen gepleegd

er is een schaftkeet omver gegooide op de Oploseweg en op de Bergkampweg vond iemand het leuk om de achterruitwisser van een auto eraf te trekken. en een huibuuke vlag van een huis eraf gerukt en weggegooid en op de theobaldusweg is er ook een spiegel van een auto eraf geslagen en een voor tuin vernield en een vlag van de huibuuke met stok weg gehaald

IMG_0444.jpg

De politie heeft een onderzoek gestart naar diegene(n) die dit hebben gedaan.

Heeft u iets verdachts gezien tussen vrijdagavond 1 maart  op zaterdagochtend 2 maart in de omgeving van de Bergkampweg,De Kuluutsheuvel,Theobaldusweg, en de Oploseweg dat met dit incident te maken kan hebben? Heeft u overige informatie die de politie kan helpen bij het onderzoek? Laat het dan s.v.p. weten via tel.nr. 0900-8844 of via een contactformulier Liever anoniem blijven? Belt u dan svp met Meld Misdaad Anoniem via tel.nr: 0800-7000.

als er mensen zijn die meer vernielingen door willen geven dat kan je doen ook doen via overloon nieuws dan speel ik dit door aan de wijk agent Dan is er meer inzicht waar de vernielingen plaatsvinden binnen ons dorp Stuur een mail naar info@overloonnieuws.nl en dan zal ik het doorsturen naar de wijk agent 

 

Waar meld ik wat?

Een melding maakt u zowel via telefoonnummer 0900-8844 als aan de balie van een politiebureau. Natuurlijk kunt u ook een melding maken via de Wijkagent van Boxmeer Zuid Groeningen I Vierlingsbeek I Maashees I Holthees I Overloon voor vragen kun je haar mailen naar janne.blom@politie.nl Liever anoniem blijven? Gebruik dan Meld Misdaad Anoniem online.

U kunt de politie helpen bij onder meer het oplossen van het opsporen van personen. Hebt u naar aanleiding van een zaak een tip die de politie kan helpen, vul dan dit tipformulier in. Uw tip komt terecht bij het landelijk team opsporingsberichtgeving van de politie.www.politie.nl/aangifte-of-melding-doen/meldpunten/tipformulier

Bron tekst  https://www.politie.nl/

Voor vragen of meldingen kunt u ook contact  opnemen via het algemene politienummer 0900-8844 of JANNE BLOM te mailen: janne.blom@politie.nl Wijkagent van Boxmeer Zuid Groeningen  Vierlingsbeek  Maashees  Holthees  Overloon


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.