overloon nieuws

Home » Nieuws » Oorlogsmuseum Overloon onmisbaar voor ons dorp

Oorlogsmuseum Overloon onmisbaar voor ons dorp

Gepubliceerd op 6 mei 2020 om 20:58

Als er geen hulp komt overleeft het Oorlogsmuseum in Overloon de coronacrisis niet, vreest directeur Erik van den Dungen. Zonder Oorlogsmuseum is Overloon Overloon niet meer.

Lees ook Steun Oorlogsmuseum Overloon

Hartverwarmend zijn alle reacties, acties, initiatieven en hulp die spontaan worden aangeboden naar aanleiding van de uitzending. Mensen die ons een hart onder riem willen steken met een lief bericht, een helpende hand d.m.v. een goed advies, een donatie en ga zo maar door. Wat zijn we iedereen erkentelijk, mooi dat het belang van het bestaan van ons museum iedereen zo aan het hart gaat.We moeten ons hoofd boven water proberen te houden totdat we weer bezoekers mogen ontvangen. Mocht jij ook een steentje bij willen dragen hoe klein of groot dan ook, dan is dat bijvoorbeeld mogelijk 

Lees meer »


«   »