overloon nieuws

Home » Nieuws » Maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje zoekt bezorgers

Maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje zoekt bezorgers

Gepubliceerd op 20 september 2020 om 15:18

Een warme- of koel-verse maaltijd, iedere dag of enkele dagen in de week thuisgebracht, is een van de diensten van de SWOGB (Stichting Welzijn Ouderen Gemeente Boxmeer) die het (vaak oudere) mensen mogelijk maakt in hun eigen- vertrouwde omgeving te kunnen blijven wonen. Soms ook is Tafeltje Dekje mogelijk na thuiskomst uit het ziekenhuis, tijdelijk, totdat men weer helemaal is opgeknapt.

Bezorgen, iets voor mij?

Onze vrijwilligers/bezorgers doen dit 1 x per ca. 6 weken een hele week (7 dagen) en hiervoor ontvangen ze een onkosten- kilometervergoeding. De meeste van onze vrijwilligers rijden met twee personen, sommigen rijden alleen. Momenteel zijn wij op zoek naar vrijwilligers die ons team komen aanvullen. Je bent maximaal ca. 1 uur onderweg. Heb je geen auto dan kun je altijd met iemand meerijden. De maaltijden worden bezorgd in Overloon, Vierlingsbeek, Maashees, Holthees, Vortum-Mullem en Groeningen.

 

Voor vragen of voor meer informatie:

Coördinator: Mevrouw Mia Bloemen  Hoge Akker 32 Overloon. Tel.: 0478-641403

 

Maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje

 

Bent u om bepaalde redenen niet in staat zelf te koken ? Dan kunt u gebruik maken van Tafeltje Dekje. Er kan een warme en/of koel-verse maaltijd bezorgd worden. Voor een koel-verse maaltijd is een magnetron nodig. U kunt kiezen uit wisselende menu's.

De prijs van de maaltijd is €6,85 per 1-1-2020.

 

Vrijwilligers bezorgen de maaltijden tussen 11:30u en 12:30 bij u thuis. Op zondag kan dit uitlopen tot 13:00 uur.

 

Wilt u gebruik maken van deze maaltijdvoorziening dan kunt u direct contact opnemen met een van de coördinatoren. Bij een nieuwe maaltijdgebruiker wordt altijd een afspraak gemaakt voor een intakegesprek thuis, zodat u goed wordt geïnformeerd.

 

Boxmeer en Sambeek: Mevr. Nelly Grutters tel.: 0485 - 572134

Oeffelt: Dhr. Peter Ermers tel.: 06-20625198

Beugen en Rijkevoort: Mevr. Gerry Grutters-Cornelissen tel.: 0485-371752

E-mail: g.grutters@gmail.com

Groeningen, Holthees, Maashees, Overloon, Vortum-Mullem, Vierlingsbeek: Mevr. Mia Bloemen tel.: 0478 - 641403

meer informatie vindt u op de website van (SWOGB) https://www.swogb.nl/


«   »