Een heel eenvoudige manier om direct te gaan waar je wilt zijn is via de zoekbalk 

Sinds jaar en dag ben ik, als Overloonnieuws (Foto-Albert), een vertrouwd gezicht in ons prachtige dorp Overloon. Ik leg de schoonheid en verhalen van onze gemeenschap vast met mijn camera, zodat we kunnen genieten van wat ons dorp te bieden heeft.

Naast het vastleggen van mooie momenten, verzamel ik ook nieuws en andere belangrijke berichten over Overloon en deel ik deze informatie met de inwoners. Vanwege de stijgende kosten voor Overloonnieuws, zoals een nieuwe computer, fotobewerkingssoftware, brandstof en apparatuuronderhoud, wil ik de inwoners en ondernemers vragen om een kleine donatie te doen.

Elke donatie komt volledig ten goede aan Overloonnieuws, zodat ik kan blijven bijdragen aan de informatievoorziening voor de Overloonse gemeenschap. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Overloonnieuws kan blijven bestaan en verder kan groeien. Ik kijk uit naar nog vele jaren van het vastleggen en delen van ons unieke dorp Overloon.

 werkzaamheden Heldersveld

Overloon wordt verrijkt met het nieuwbouwproject Heldersveld. Het bruisende dorp krijgt een gloednieuwe woonwijk.

Lees meer »

Dorpsraad start crowdfunding voor verlichting kerktoren Overloon

in het dorp worden steeds meer geluiden gehoord dat de verlichting van de wijzerplaat van de kerktoren te wensen overlaat. Lees meer »

Scroll hier naar beneden voor de laatste updates en Klik op de foto hieronder

Januari 2020

Spoorlijn Roermond-Nijmegen eind 2024 geëlektrificeerd

De Maaslijn*, de regionale spoorlijn tussen Roermond-Venlo-Nijmegen, die dagelijks zo’n 20.000 passagiers vervoert, maakt onderdeel uit van de openbaar vervoer (OV-) concessie die Arriva Nederland voor de Provincies Limburg en Gelderland uitvoert, gedurende de periode 2016-2031. Het Maaslijnproject wordt uiterlijk eind december 2024 opgeleverd. 

Lees meer »

Cultureel Café Sint Anthonis

Donderdag 30 januari a.s. is er weer een Cultureel Café in Sint Anthonis als eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar 2020. Zoals voorheen treffen we elkaar in Restaurant De Heksenboom, Bosweg 40, 5845 EB in Sint Anthonis vanaf 20.00 uur.

Lees meer »