Boxmeer feliciteert de nieuwe minister van Gehandicaptenzaken
Rick Brink is de nieuwe officieuze minister van Gehandicaptenzaken. Brink mag deze titel dragen na de finale-uitzending van 17 juni jl. bij KRO-NCRV.
overloon nieuws
Een heel eenvoudige manier om direct te gaan waar je wilt zijn is via de zoekbalk
Sinds jaar en dag ben ik, als Overloonnieuws (Foto-Albert), een vertrouwd gezicht in ons prachtige dorp Overloon. Ik leg de schoonheid en verhalen van onze gemeenschap vast met mijn camera, zodat we kunnen genieten van wat ons dorp te bieden heeft.
Naast het vastleggen van mooie momenten, verzamel ik ook nieuws en andere belangrijke berichten over Overloon en deel ik deze informatie met de inwoners. Vanwege de stijgende kosten voor Overloonnieuws, zoals een nieuwe computer, fotobewerkingssoftware, brandstof en apparatuuronderhoud, wil ik de inwoners en ondernemers vragen om een kleine donatie te doen.
Elke donatie komt volledig ten goede aan Overloonnieuws, zodat ik kan blijven bijdragen aan de informatievoorziening voor de Overloonse gemeenschap. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Overloonnieuws kan blijven bestaan en verder kan groeien. Ik kijk uit naar nog vele jaren van het vastleggen en delen van ons unieke dorp Overloon.
Overloon wordt verrijkt met het nieuwbouwproject Heldersveld. Het bruisende dorp krijgt een gloednieuwe woonwijk.
Rick Brink is de nieuwe officieuze minister van Gehandicaptenzaken. Brink mag deze titel dragen na de finale-uitzending van 17 juni jl. bij KRO-NCRV.
Op zondag 8 september a.s. vindt de zesde editie plaats van de “Goede Benen tour”. Stichting Tante Lenie organiseert deze tocht samen met IJssalon Clevers, het inschrijfgeld komt ten goede van Stichting Tante Lenie.
Beste mensen Zoals jullie misschien al hebben gehoord en gelezen is dit jaar de derde editie van het festival Schijt aan de Grens.Dit is een gratis toegankelijk cultureel festival waar uiteraard het grensoverschrijdende centraal staat, maar waar de Zalige Zonde dit keer het thema is.
In het afgelopen weekend behaalden de regionale motorcrossers twee zeges en één podiumplaats. De podiumplaats was voor Tommy de Bruijn (Overloon). Op zijn thuiscircuit wist De Bruijn zaterdag de eerste manche te winnen in de vrije klasse. Na de tweede plaats in de tweede manche eindigde hij ook als tweede in het dagklassement.
Een gezellige en leerzame dag onder deskundige begeleiding om samen met anderen te ervaren hoe het is om steen te zien veranderen onder je eigen handen! Probeer het eens! Uiteraard zijn ook gevorderde beeldhouwers van harte welkom!
Boxmeer - Bij een geweldsincident op de Veerstraat in Boxmeer raakten dinsdagnacht rond 1.00 uur meerdere personen gewond
De Ondernemersprijs Land van Cuijk & Noord-Limburg heeft op maandag 1 juli j.l. de drie genomineerden bekendgemaakt. Rob Besemer van Mill Panel uit Mill, Stijn Heijs van Henra Aanhangwagens uit Overloon en Stephan Hamers van Hamers Leidingtechniek uit Beugen gaan de strijd met elkaar aan. De jury- en publieksprijs worden op donderdag 7 november uitgereikt tijdens de Ondernemersavond in Schouwburg Cuijk
Wie vanaf 1 juli wordt betrapt op appen op de fiets, krijgt een boete van 95 euro.
In de zomerkalender is te zien dat er veel te doen is in de gemeente Boxmeer en dat er veel gelegenheid is tot het ontmoeten van mensen en deelnemen aan activiteiten.
Cuijk, Boxmeer en Sint Anthonis, 28 juni 2019 – De drie gemeenten Cuijk, Boxmeer en Sint Anthonis (CBA) willen per 1 januari 2022 één nieuwe gemeente gaan vormen.
Het laatste weekend voor de zomervakantie 28, 29 en 30 juni 2019 op diverse locaties in het Land van Cuijk vieren we Een Goei Leven in het Land van Cuijk tijdens een uniek driedaags evenement op bijzondere locaties: op het water, in de bossen, langs de velden en aan dorpspleinen. Met kunst, muziek en bierfestivals, food-pleintjes en -markten, Nacht-stadswandelingen, Bourgondische diners in historische gebouwen, hofjes, tuinen, op het water, en nog veel meer.
Overloon: Buitenspelen is niet voor ieder kind vanzelfsprekend. "Ga naar school. Ga naar je werk. Maak je huiswerk. Leer pianospelen. Word succesvol. Neem je telefoon op. Bekijk dit. Vind het leuk. Deel het met je vrienden. We moeten steeds meer en spelen steeds minder. Aldus Jantje Beton"
OVERLOON - Een mannelijke bewoner van het asielzoekerscentrum in Overloon dreigde zondagavond zichzelf neer te steken met een mes. Politie en zijn vrouw wisten dit te voorkomen.
zaterdag, 29 juni organiseerde Fanfare Vriendenkring Overloon in de Raaijhal in Overloon Maestro 2019 waar Claire Bos titel Maestro 2019 won.Toen gisteravond om 20.00 uur het licht in de zaal doofde, brak een indrukwekkende en sfeervolle muzikale avond aan.
Overloon - Op vrijdag 28 juni 2019 is er tussen 18.00 uur en 19.45 uur ingebroken in een inpandige garage van een woning aan de Rondweg.Tijdens de diefstal zijn onder andere een zitmaaier, diverse slijptollen en andere gereedschappen weggenomen.
Hilvarenbeek, 27 juni 2019 – Voor het eerst mag Safari Resort Beekse Bergen twee pasgeboren zeehonden verwelkomen. Ze zijn op 11 en 22 juni ter wereld gekomen. Beide moeders, Sally en Selma, en hun jongen maken het uitstekend. Zodra de verzorgers weten wat het geslacht is van de jonge zeehondjes, zullen ze hun naam krijgen. Mannetje Terrence is de vader van beide jonge zeehonden.
Want deze week is de laatste kans om je nog aan te melden......en die aanmelding daar gaat het ons om!!!
Wauw wat gaaf, Speeltuin in Overloon hebben een toezegging gekregen van de gemeente op op onze subsidieaanvraag.We (Speeltuin )krijgen nogmaals €5000 o.a. omdat we een regionale behoefte vervullen in het Land van Cuijk, omdat het initiatief groeit en een succes is, en omdat we kinderen met beperkingen mogelijkheden bieden om met andere kinderen te spelen.