Een heel eenvoudige manier om direct te gaan waar je wilt zijn is via de zoekbalk 

Sinds jaar en dag ben ik, als Overloonnieuws (Foto-Albert), een vertrouwd gezicht in ons prachtige dorp Overloon. Ik leg de schoonheid en verhalen van onze gemeenschap vast met mijn camera, zodat we kunnen genieten van wat ons dorp te bieden heeft.

Naast het vastleggen van mooie momenten, verzamel ik ook nieuws en andere belangrijke berichten over Overloon en deel ik deze informatie met de inwoners. Vanwege de stijgende kosten voor Overloonnieuws, zoals een nieuwe computer, fotobewerkingssoftware, brandstof en apparatuuronderhoud, wil ik de inwoners en ondernemers vragen om een kleine donatie te doen.

Elke donatie komt volledig ten goede aan Overloonnieuws, zodat ik kan blijven bijdragen aan de informatievoorziening voor de Overloonse gemeenschap. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Overloonnieuws kan blijven bestaan en verder kan groeien. Ik kijk uit naar nog vele jaren van het vastleggen en delen van ons unieke dorp Overloon.

 werkzaamheden Heldersveld

Overloon wordt verrijkt met het nieuwbouwproject Heldersveld. Het bruisende dorp krijgt een gloednieuwe woonwijk.

Lees meer »

Dorpsraad start crowdfunding voor verlichting kerktoren Overloon

in het dorp worden steeds meer geluiden gehoord dat de verlichting van de wijzerplaat van de kerktoren te wensen overlaat. Lees meer »

Scroll hier naar beneden voor de laatste updates en Klik op de foto hieronder

November 2022

SSS’18 verdient de Overwinning in Beek en Donk

In een gelijk opgaande start van de wedstrijd tegen Sparta’25 uit Beek en Donk kwam SSS’18 al als winnaars kandidaat tevoorschijn. Reeds na 13 minuten werd Bas Joosten op links in de diepte goed aangespeeld en vrij voor de keeper speelde hij de bal over  Bram Werdens in het lege doel: 0-1.

Lees meer »

weekoverzicht

Er gebeurt altijd wel wat in ons dorp overloon of omgeving. Hier voor jullie het Weekoverzicht een terugblik op het nieuws van deze week. Nieuws kunt u mailen naar info@overloonnieuws.nl

Lees meer »

NL-Alert testbericht

Ieder half jaar in juni en december zendt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht uit. Maandag 5 december 2022 is de volgende uitzending.

Lees meer »

interessante middag bij IVN De Maasvallei

IVN De Maasvallei organiseerde een interessante middag in Beugen bij kunstenares Ans Verdijk waar we veel over trekvogels te weten zijn gekomen Het verhaal over de GIERZWALUW maakte duidelijk dat er zeer bijzondere trekvogels in de wereld rondvliegen

Lees meer »

Grootste kerstconcert Land van Cuijk viert jubileum

‘Kerst a la Carte’ zoals wij dit concept al 25 jaar noemen of toch gewoon het ‘Kerstconcert van Fanfare Vriendenkring uit Overloon’? Het maakt ons niet zoveel uit hoe je het 25 jaar geleden opschreef op de kalender of hoe je het nu invoert in je digitale agenda op je telefoon. Dit jaar vieren we dus ons 25e jubileum. Een reden om dit jaar álles uit de kast te halen. Een editie als een ‘neusje van de zalm’ die we maar 2 avonden spelen. Een editie waar je bij moet zijn geweest!

Lees meer »

Eerste kinderdirecteur voor Oorlogsmuseum Overloon

Naast de ‘grote’ directeur heeft Oorlogsmuseum Overloon sinds afgelopen zaterdag ook een Kinderdirecteur. Het museum vond in Liam Spikmans, 13 jaar, uit Eindhoven de perfecte kandidaat. Liam gaf tijdens de Nationale 5 mei viering op televisie een indrukwekkende speech over vrijheid en zijn betrokkenheid bij verhalen uit de Tweede Wereldoorlog. Het museum denkt met het aanstellen van de kinderdirecteur nog meer en beter een aansluiting te vinden bij de jongere doelgroep.

Lees meer »

weekoverzicht

Er gebeurt altijd wel wat in ons dorp overloon of omgeving. Hier voor jullie het Weekoverzicht een terugblik op het nieuws van deze week. Nieuws kunt u mailen naar info@overloonnieuws.nl

Lees meer »

Lekker Loën

Eindelijk is het zover en zal de sfeer en kerst markt LEKKER LOËN plaatsvinden op het prachtige Plein Museumpark in Overloon. De voorbereidingen zijn in volle gang

Lees meer »