Nieuw in Overloon - De Pit Theater!
In navolging van de eerste theatervoorstelling in de Pit in 2017 van Mark van de Veerdonk hebben de Pit en E & E Support de handen ineengeslagen.
overloon nieuws
Een heel eenvoudige manier om direct te gaan waar je wilt zijn is via de zoekbalk
Sinds jaar en dag ben ik, als Overloonnieuws (Foto-Albert), een vertrouwd gezicht in ons prachtige dorp Overloon. Ik leg de schoonheid en verhalen van onze gemeenschap vast met mijn camera, zodat we kunnen genieten van wat ons dorp te bieden heeft.
Naast het vastleggen van mooie momenten, verzamel ik ook nieuws en andere belangrijke berichten over Overloon en deel ik deze informatie met de inwoners. Vanwege de stijgende kosten voor Overloonnieuws, zoals een nieuwe computer, fotobewerkingssoftware, brandstof en apparatuuronderhoud, wil ik de inwoners en ondernemers vragen om een kleine donatie te doen.
Elke donatie komt volledig ten goede aan Overloonnieuws, zodat ik kan blijven bijdragen aan de informatievoorziening voor de Overloonse gemeenschap. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Overloonnieuws kan blijven bestaan en verder kan groeien. Ik kijk uit naar nog vele jaren van het vastleggen en delen van ons unieke dorp Overloon.
Overloon wordt verrijkt met het nieuwbouwproject Heldersveld. Het bruisende dorp krijgt een gloednieuwe woonwijk.
In navolging van de eerste theatervoorstelling in de Pit in 2017 van Mark van de Veerdonk hebben de Pit en E & E Support de handen ineengeslagen.
VisitBrabant gaat, samen met onder meer Omroep Brabant, wederom op zoek naar de meest gastvrije locatie in de Brabantse vrijetijdssector.Heb jij de meest gastvrije locatie van Brabant? Doe mee en win de Brabantse Gastvrijheid Award 2019!
Op maandag 11 maart j.l. hebben de Kandidaat CDA-Statenleden uit het Land van Cuijk een bezoek gebracht aan de Verkeersmanagementcentrale Zuid Nederland van Rijkswaterstaat op de Automotive Campus in Helmond. Tijdens dit bezoek waren aanwezig regiokandidaat Statenlid Marcel Thijssen en de Statenkandidaten Frans Wouters en Arno Wouters.Op de foto v.l.n.r.: Frans Wouters, Arno Wouters en Marcel Thijssen voor de verkeerscentrale.
OVERLOON - Een overgrote meerderheid van de inwoners van Overloon vindt dat de nieuwbouw van de Josefschool op de huidige plek van de school moet komen te staan. Uit een door de dorpsraad gehouden enquête blijkt dat maar liefst 82,5 procent daar voorstander van is.
Kinderen van erkende asielzoekers die in Sint Anthonis wonen, kunnen binnenkort met de schooltaxi naar de internationale schakelklas in Overloon. Onderwijs-wethouder Hans Driessen wil dat leerlingenvervoer regelen.
Noordwolde – Het Oorlogsmuseum in Overloon schenkt Noordwolde een oude locomotief.
Deze boeiende avond vindt plaats op dinsdagavond 9 april in Overloon waarbij er ook nog een drietal andere thema-avonden plaatsvindt.
Leuke ontwikkelingen in de tweede klasse H. Inmiddels begonnen aan periode-3 waar pas één wedstrijd gespeeld is. SSS'18 is kansrijk leider in de onvoltooide periode-2. Veel regen op het moment van schrijven van dit artikel. Nog twaalf speeldagen (inclusief paaszaterdag en paasmaandag) tot en met 26 mei. Dit houdt in dat alle verloven bij Sportclub Irene, DAW en Venhorst zijn ingetrokken.
Alle handtekeningen zijn vanmiddag 14 maart 2019 door de leden van de dorpsraad overhandigd aan wethouder Willie Hendriks.
Bondscoach Bram van Bokhoven reist begin april met zes turners af naar het Poolse Szczecin waar de Europese kampioenschappen worden gehouden. Onder het zestal bevindt zich ook Bram Verhofstad
Bart Goumans stopt na ca. 6,5 jaar als trainer van het g-voetbal van SSS 18 Overloon."Ik vind het tijd om het stokje door te geven aan iemand anders".
We zijn er weer klaar voor! Woensdag 27 maart is ons grenscafé gepland, ditmaal in 't Helder in Overloon.Wat willen we gaan doen?Nou verder gaan met onze Zalige Zonde natuurlijk :)
Er moet een meldpunt komen waarin inwoners van Overloon terechtkunnen als zij een van hen gestolen fiets zelf teruggehaald hebben uit de fietsenstalling op het asielzoekerscentrum in Overloon.
De keeper van SSS en Sparta hadden bij het duel in de tweede klasse H een ingenieus trucje bedacht om de bal toch in het spel te kunnen brengen.
Het KNMI waarschuwt voor onstuimig weer deze zondag. Vanaf 12.00 uur worden aan de kust windstoten tot 120 kilometer per uur verwacht. Daarom is voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Limburg code oranje afgekondigd.
Een bijzonder geschenk voor de politie van Boxmeer zaterdag: een slagroomtaart van een man die enige tijd geleden zo dronken was, dat hij niet meer zelfstandig naar huis kon komen
Het tv-programma 'Goud van Brabant', te zien in het najaar op Omroep Brabant, zoekt Brabantse ouderen die een meester zijn in het vertellen van verhalen.De programmamakers zijn op zoek naar verhalen van vroeger en willen de ouderen laten vertellen over het leven van toen.
Water Natuurlijk Aa en Maas luidt de noodklok wat betreft de voort-durende droogte in Oost-Brabant. Met name op de hogere zandgronden lijkt de problematiek erger dan 1976. De helft van de putten staat nog steeds in het rood. “We moeten de sponswerking van het landschap van de Peelhorst zo spoedig mogelijk herstellen”, aldus Klaas van der Laan. “En misschien moeten we het gebruik van grote hoeveelheden grondwater beprijzen.”